Wokin

Znáte Wokin? Já jsem se o tomhle asijským nudlovým konceptu doslechla až díky otvíračce jejich nové a již druhé pobočky v Jindřišské ulici. Musím říct, že mě to tak nadchlo, že jsem nedočkavě čekala, až můj muž bude mít den volna a mi i s kočárkem vyrazíme na oběd a to čekání se vyplatilo.

Koncept je snadný. Vyberete si druh nudlí, jaké maso respektive tofu, jaká zelenina, omáčka a toping. Kombinací máte nesčetně. Obsluha je milá a ráda Vám i poradí. Jídlo Vám pak uvaří v otevřené kuchyni asijský kuchaři. Můžete je při přípravě sledovat anebo se rozhlédnout. Wokin má podle mě moc hezký design interiéru, barevnost a logo.

Já si vybrala wakame salát a vaječné nudle s kachnou, shitake houby, brokolici, sojové výhonky, sladkokyselou tamarindovou omáčku a návrh limetu, pražené cashew oříšky a smažený česnek. Jídlo Vám vždy zabalí do krabičky, i když jíte uvnitř. Vše hezky zabalené, jsme si vzali do Františkánské zahrady na lavičku. Manželovu kombinaci si úplně nepamatuju, ale vím, že si liboval stejně jako já. Jen jak jsme dojedli, dostala jsem chuť zkusit další kombinaci! Myslím, že to je dostatečná poklona..

Dobrou chuť..