Chez nous

Je to už měsíc co měl můj milovaný muž narozeniny a my výročí svatby. Zrovna jsme byli na chatě a já si v tento speciální den chtěla vyjít na romantický oběd ve dvou. Úžasňátko jsme s babičkami nechali užívat si bazénku a vyjeli jsme do Kladna do bistra Chez nous. Je to roztomilé dvoupatrové bistro ve stylu „shabby chic“. Nadchla mě velká knihovna plných kuchařek. Ke stolu jsme si jich hned pár vzali a začali listovat než nám přinesli skvělý domácí ledový čaj a espresso smíchané s tonikem. To je skvělý nakopávač! Obědová nabídka je velmi přehledná. Nabízejí vždy dvě jídla a jednu polévku. Co zrovna dnes bude se můžete dozvědět dopoledne na facebooku bistra.

My jsme si objednali celou denní nabídku. Cuketová polévka s kořenovou zeleninou, byla příjemná zeleninová polévka. Klubový sendvič s kuřetem a salátkem byl dobrý, ale trochu suchý. Zato Lyonský salát se zastřeným vejcem, slaninou, krutony a hořčičnou zálivkou, byl jeden z nejlepších salátů, který jsem kdy jedla! Tak jednoduchý a přesto mě totálně dostal. Tento slavnostní oběd jsem ještě dovršila citronovým meringue. Tento klasický francouzský koláč je můj oblíbený. I ve verzi Kladenského Chez-nous mi chutnal, jen těsta bylo poněkud příliš.

Návštěva se nám líbila. Rozhodně se budeme vracet. Příště vezmeme i prcka, protože o jídelní židličky tu není nouze. Kdybych si den mohla zvolit, rozhodně bych se na facebook podívala a rozhodla se podle nabídky. Koláče ve vitríně vypadají také více než lákavě. Toto bistro někdo provozuje rozhodně s láskou a myšlenkou. Jediné co mě zamrzelo bylo, že přes několikanásobné zdůraznění výjimečnosti našeho dne při rezervaci místa, na to pak v Chez nous bohužel nikdo nebral zřetel. Škoda. Ale pokud budete v Kladně, tohle určitě volba číslo jedna!

Dobrou chuť..

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *